Córka Kasi Kowalskiej pod koniec marca trafiła do szpitala w Londynie, gdzie wykryto u niej koronawirusa. Początkowo jej stan określano jako poważny, a wokalistka prosiła fanów o modlitwy w intencji 23-latki. Musiała telefonicznie wyrazić zgodę na intubację Oli w celu odciążenia płuc, a brytyjscy lekarze odmówili przetransportowania jej do Polski i wprowadzili ją w stan śpiączki farmakologicznej. Przez kilka tygodni Kasia Kowalska i jej rodzina przeżywali naprawdę ciężkie chwile. Dobre wiadomości przyszły w połowie kwietnia, kiedy wokalistka poinformowała, że córka wraca do zdrowia.

Ola Kowalska pokazała zdjęcie ze szpitala w Londynie

Teraz swój dobry stan potwierdziła również Ola Kowalska, która zaczęła z powrotem publikować zdjęcia w mediach społecznościowych. Najpierw w dniu swoich urodzin dodała fotografię z dzieciństwa i podziękowała obserwatorom za wsparcie: - Bardzo kocham Was wszystkich. Dziękuję za wszystkie życzenia i miłe słowa, które zawsze wywoływały uśmiech na mojej twarzy w tym trudnym czasie. Wsparcie i miłość, które otrzymałam, są wspaniałe i ogrzewają moje serce, nawet nie wiem, co powiedzieć. 

Dzień później pokazała również zdjęcie ze szpitalnego łóżka. Fotografia została wykonana prawdopodobnie podczas wideorozmowy z jej przyjacielem: - Piotr Zioła jest jedyną osobą, dla której zapozuję nawet w szpitalu - napisała na zdjęciu Ola Kowalska.

Dobrze wiedzieć, że stan Oli się poprawił i wraca już do zdrowia. Jej zdjęcie ze szpitala obejrzycie w GALERII.

ZOBACZ TEŻ: KASIA KOWALSKA zagrała koncert na osiedlu w Ciechanowie. Internauci oburzeni: "Powinna przerwać występ"