Córka Kasi Kowalskiej od marca przebywała w szpitalu w Londynie. Wokalistka poinformowała o tym obserwatorów na swoim Instagramie i co jakiś czas zdradzała, w jakim stanie jest Ola. Do mediów dosyć szybko trafiła wiadomość, że powodem hospitalizacji dziewczyny jest zarażenie koronawirusem; wskazywały na to również przekazy Kasi Kowalskiej, która prosiła o modlitwy za córkę, wspieranie służby zdrowia i przestrzeganie zasad izolacji. Wokalistka nie zaprzeczała doniesieniom portali mówiącym o tym, że Ola ma COVID-19.

Córka Kasi Kowalskiej wyszła już za szpitala?

O tym, że Ola Kowalska jednak nie miała koronawirusa dowiedzieliśmy się dopiero 4 maja, kiedy to menedżer wokalistki zabrał w tej sprawie głos. Okazało, że córka Kasi Kowalskiej przebywała w szpitalu z zupełnie innego powodu, którego ani ona, ani jej mama na razie nie zdecydowały się wyjawić. 

Córka Kasi Kowalskiej czuje się już lepiej, o czym świadczy jej wznowiona aktywność na Instagramie. Ostatnio pojawiło się na nim zdjęcie ze szpitalnego łóżka, a dziś fotografia w maseczce z podpisem - Wyjścieeee, która wskazuje na to, że Ola Kowalska wyszła już ze szpitala.

Nowe zdjęcie Oli Kowalskiej obejrzycie w GALERII.