Aleksandra Kwaśniewska  jakiś czas temu zniknęła ze świata show-biznesu. Nie pojawiała się na ściankach ani imprezach branżowych. O tym co aktualnie robi można jedynie dowiedzieć się z jej kont na portalach społecznościowych. Jakiś czas temu Ola Kwaśniewska założyła dodatkowe konto na Instagramie. Gwiazda słynie z zamiłowania do fotografii, a swojej pasji poświęciła nawet konto na Instagramie. Na specjalnie utworzonym w tym celu "Let's go everywhere", zamieszcza zdjęcia z z podróży jedynie w czerni i bieli. 

Niedawno pojawiły się plotki, że Aleksandra Kwaśniewska i jej mąż Kuba Badach przeżywają małżeński kryzys po prawie czterech latach małżeństwa. Ponoć para oddaliła się od siebie, gdyż mąż celebrytki wciąż koncertuje z grupą Poluzjanci, zaś ona poświęca się m.in. podróżom. Te informacje szybko zostały sprostowane, gdy Kwaśniewska pochwaliła się zdjęciem z mężem, który jak sięokazuje towarzyszy jej w egzotycznych wyprawach. 

Ola Kwaśniewska pochwaliła się zdjęciami z Rzymu, Barcelony, Meksyku, Cartageny czy Kambodży. Aktualnie para przebywa jednak  w Dubaju. Co będzie kolejnym punktem na ich mapie? 

Zobaczcie w naszej galerii zdjęcia z podróży dookoła świata autorstwa Oli Kwaśniewskiej.

 

>> PRZECZYTAJ TAKŻE: ALEKSANDRA KWAŚNIEWSKA Pokazała zdjęcie w bikini!