Ola Nizio schudła 33 kilogramy! O spektakularnej metamorfozie piosenkarki, która wygrała 5. edycję "The Voice of Poland" jako pierwsi dowiedzieli się już pod koniec 2017 roku fani obserwujący jej profil na Instagramie. To właśnie tam 23-letnia obecnie wokalistka dzieli się na bieżąco ze swoimi odbiorcami nie tylko muzycznymi dokonaniami, ale także rezultatami swojej walki ze zbędnymi kilogramami.

- Lubię robić sobie te porównania. Jestem motywacją dla samej siebie. Każdemu tego życzę :) - tak Ola Nizio podpisała widoczną gołym okiem zmianę swojej sylwetki na zdjęciach z dwóch różnych okresów.

ZOBACZ: KAMIL STOCH. MOJA HISTORIA Kiedy i gdzie oglądać SERIAL o mistrzu skoków narciarskich?

Metamorfoza Oli Nizio

Ola Nizio po zwycięstwie w muzycznym talent show TVP2, gdzie okrzyknięto ją mianem polskiej Adele, na jakiś czas zniknęła z show-biznesu. Po kilku latach jednak w końcu powraca ze swoim popowym singlem o nazwie "Kuloodporna".

Stare i nowe zdjęcia Oli Nizio znajdziecie w naszej GALERII >>> . Z kolei poniżej możecie obejrzeć teledysk do jej premierowego singla piosenkarki. Co sądzicie o metamorfozie zwyciężczyni "The Voice of Poland 5"?