Wśród gości pojawili się tym razem m.in. Joanna Moro, Daria Widawska, Marta Manowska, Małgorzata Potocka, Andżelika Piechowiak, Anna Lucińska i Władysław Grzywna. A o czym opowiada sztuka, którą mieli okazję oglądać…? Podczas nieobecności żony, Michel zaprasza do domu piękną młodą dziewczynę. I gdy powoli wciela w życie swoje marzenia o romansie, w drzwiach staje małżonka Sophie. Zdezorientowany i przerażony wizją rozwodu z dobrze sytuowaną żoną, potrzebuje porządnej wymówki. A przyłapany na zdradzie mąż potrafi wznieść się na wyżyny kreatywności... Na poczekaniu wymyśla niedorzeczne alibi. Kochankę przedstawia żonie jako swoją córkę i wciąga ją do wspólnego odgrywania absolutnie nieprzemyślanej przez niego farsy.

ZOBACZ: ZIELIŃSKA, KURDEJ-SZATAN, PIRÓG na premierze musicalu "Piloci" w Teatrze Roma. Kto jeszcze przyszedł? [ZDJĘCIA]

Scenariusza komicznej intrygi nie zna nikt! Nawet jej autor. I gdy Michel brnie coraz dalej w swoich kłamstwach, urządzony przez niego domowy teatr, zaczyna żyć własnym życiem. Rozrasta się do niesamowitych rozmiarów i uczestniczą w nim już nie tylko żona oraz jego kochanka, ale także kolejni bohaterowie – partnerzy biznesowi Michela, ich syn oraz matka pseudo-córki. A rozwój wypadków zaskakuje samego inicjatora całego zamieszania…

Jak ta sztuka podobała się gościom Teatru Capitol? W znakomitej większości wychodzili z niej bardzo zadowolenie i niezwykle rozbawieni. A jak wyglądali podczas wydarzenia? Zobaczcie ich stylizacje w naszej GALERII ;-) Kto wypadł najlepiej?