Ola Żebrowska została mamą na początku sierpnia tego roku. Na świat przyszło wtedy trzecie dziecko bizneswoman i Michała Żebrowskiego. Żona znanego aktora od samego początku swojej aktywności w internecie starała się pokazywać naturalną i prawdziwą stronę swojego życia. Już w trakcie ciąży nie wstydziła się publikować "nieidealnych" fotografii, otwarcie mówiła też o wcześniejszych nieudanych próbach zostania mamą. Teraz znów poruszyła ważny temat na Instagramie - pokazała, jak naprawdę wygląda życie kobiety po porodzie.

Ola Żebrowska nago w wannie. Pokazała, jak karmi dziecko i goli nogi 

Żona Michała Żebrowskiego opublikowała zdjęcie, na którym stoi nago w wannie, karmi synka piersią i jednocześnie stara się depilować sobie nogi. W opisie zasugerowała obserwującym ją mężczyznom, że najlepszym prezentem świątecznym dla młodych mam będzie pomoc w codziennych czynnościach, np. właśnie w goleniu nóg.

Post Oli rozbawił internautów, którzy nie tylko podziwiają jej piękną sylwetkę, ale też dystans do samej siebie i poczucie humoru:

- Jesteś piękna! Kocham! I to poczucie humoru. Zostaw Michała i bądź ze mną - skomentowała Zofia Zborowska. - No i właśnie! Wielbię - wtórowała jej Lara Gessler.

Zdjęcie Oli Żebrowskiej zobaczysz w naszej galerii.