Ola Żebrowska urodziła! Na świat przyszedł trzeci syn 33-latki i Michała Żebrowskiego i jak donosi serwis "Pudelek" chłopiec jest zdrowy, a poród przebiegł zgodnie z planem. O ciąży Oli Żebrowskiej dowiedzieliśmy się na początku marca, kiedy żona dyrektora Teatru 6. Piętro opublikowała na Instagramie zdjęcie kanapek z musztardą, obok których leżały ogórki kiszone z podpisem #pregnancyannouncement (ang. ciążowe ogłoszenie). Niedługo później motyw warzyw znów powrócił na jej profil za sprawą zdjęcia ogłaszającego płeć dziecka. Żona Michała Żebrowskiego pokazała się w kostiumie kąpielowym z ogórkiem w ręku i przy okazji zachęcenia fanów do głosowania w wyborach prezydenckich, do fotografii dodała tag it's a boy (ang. to chłopiec).

Jak informuje "Super Express" najmłodszy członek rodziny Żebrowskich otrzymał imię Felicjan. Pierwotnie według spekulacji medialnych chłopiec miał nazywać się Rafał - na cześć najlepszego kolegi dyrektora Teatru 6. Piętro, Rafała Trzaskowskiego. Ostatecznie para po raz kolejny zdecydowała się na tradycyjne imię. 

Aleksandra Żebrowska urodziła trzecie dziecko

I chociaż teraz wiemy, że trzeci syn Żebrowskich ma się dobrze, a poród przebiegł bez zakłóceń, w przeszłości para musiała zmagać się z ciężkimi sytuacjami. Ola Żebrowska jakiś czas temu na swoim Instagramie wyznała, że w przeszłości kilkukrotnie poroniła i była łącznie w siedmiu ciążach. 

Michał i Ola Żebrowscy są małżeństwem od jedenastu lat, ale wciąż wyglądają jak para zakochanych nastolatków. Nie wszyscy wiedzą, że aktor poznał swoją przyszłą żonę, kiedy ta miała zaledwie 5 lat. Ola jest bowiem córką przyjaciółki siostry aktora, a ich rodziny często spędzały razem wakacje. Jednak zanim Żebrowski i Adamczyk zostali parą minęło ponad 15 lat. Zakochani wzięli ślub rok po zaręczynach, 20 czerwca 2009 roku. Parę lat później doczekali się synów, dziś już 9-letniego Franciszka i 6-letniego Henryka, a teraz do ich gromadki dołączył kolejny chłopiec.

Serdecznie gratulujemy!