Ola Żebrowska zdradziła płeć trzeciego dziecka? Żona Michała Żebrowskiego opublikowała nowe zdjęcie na Instagramie i znów wszyscy zastanawiają się, co miała na myśli. Na fotografii 33-latka pozuje w kostiumie kąpielowym z ogórkiem konserwowym w ręku i pyta fanów "Rafał czy Andrzej?", nawiązując do zbliżającej się II tury wyborów prezydenckich. Obok pytania widzimy jeszcze wymowny tag it's a boy (ang. to chłopiec). Czyżby więc przy okazji zachęcania do głosowania Ola Żebrowska zdradziła, że spodziewa się syna?

Płeć trzeciego dziecka Oli i Michała Żebrowskich

O trzeciej ciąży Oli Żebrowskiej dowiedzieliśmy się na początku marca, kiedy żona dyrektora Teatru 6. Piętro opublikowała na Instagramie zdjęcie kanapek z musztardą, obok których leżą ogórki kiszone z podpisem #pregnancyannouncement (ang. ciążowe ogłoszenie). Mimo znaczącego opisu, wtedy również nie oznajmiła wprost, że spodziewa się narodzin trzeciego dziecka i dopiero potem na jej profilu mogliśmy oglądać fotografie z widocznym ciążowym brzuszkiem. 

Michał i Ola Żebrowscy są małżeństwem od jedenastu lat i wciąż wyglądają jak para zakochanych nastolatków. Niewiele osób wie, że aktor poznał swoją przyszłą żonę, gdy ta miała zaledwie 5 lat. Ola jest córką przyjaciółki siostry aktora, a ich rodziny często spędzały razem wakacje. Jednak zanim Żebrowski i Adamczyk zostali parą minęło ponad 15 lat. Zakochani wzięli ślub rok po zaręczynach, 20 czerwca 2009 roku. Parę lat później doczekali się dwóch synów, dziś już 9-letniego Franciszka i 6-letniego Henryka.

Czyżby do ich gromadki miał wkrótce dołączyć trzeci syn?