Michał i Aleksandra Żebrowscy są małżeństwem od siedmiu lat i wciąż nie odrywają od siebie oczu. Historia ich miłości jest naprawdę ciekawa! Wiedzieliście, że Michał Żebrowski poznał swoją przyszłą żonę, gdy ta miała zaledwie …5 lat.

Aleksandra Adamczyk jest córką przyjaciółki siostry Żebrowskiego. Ich rodziny często spędzały razem wakacje, ale zanim Żebrowski i Adamczyk zostali parą minęło ponad 15 lat. Zakochani wzięli ślub już rok po narzeczeństwu, 20 czerwca 2009 roku. Parę lat później doczekali się dwóch synów – dziś już sześcioletniego Franciszka i trzyletniego  Henryka.

Zobacz: Michał i Ola Żebrowscy Między nimi wciąż iskrzy. Zobacz, jak się kochają

Michał i Aleksandra Żebrowscy chętnie zamieszczają w sieci wspólne zdjęcia, na których okazują sobie czułość. Niedawno zakochani świętowali siódmą już rocznicę ślubu. By uczcić kolejny wspólny rok, Michał Żebrowski dodał zdjęcie swojej ukochanej na Facebooka. Ola zapozowała w koszulce z zabawnym napisem Ciężka psiakrew sprawa- ożenek.

Zobacz: Żebrowscy, Lewandowscy, Borucowie tak 5 sławnych par świętowało rocznicę ślubu [ZDJĘCIA]

Lata mijają, a żona Michała Żebrowskiegohttp://gala.pl/tag/michal-zebrowski wciąż olśniewa i zachwyca urodą. Mogłaby zawodowo zajmować się modelingiem, ale traktuje to jako hobby. Każde jej zdjęcie z ożywieniem jest komentowane przez fanów, którzy opływają w zachwytach nad jej sylwetką

 Faktycznie, takie figury można Oli Żebrowskiej  tylko pozazdrościćZobaczcie jej idealną sylwetkę!