Olaf Lubaszenko schudł aż 60 kg! Aktor przez wiele lat zmagał się z otyłością spowodowaną stresem przez pracą zawodową. Jednak, ostatnio 50-latek postanowił zadbać o siebie oraz odzyskać dawne życie i w piątek 5 lipca 2019 roku, zjawił się na 24. Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach i zachwycił swoją nową sylwetką. Zdjęcia metamorfozy Olafa Lubaszenki, sprawdź w naszej GALERII

Olaf Lubaszenko schudł ponad 60 kg

Jak podaje portal Se.pl, Olaf Lubaszenko jeszcze w 2015 roku mając 179 cm wzrostu ważył aż 165 kg. Aktor sam podkreślał, że był to najgorszy moment w jego życiu i był w złej formie fizycznej, i psychicznej. Na co dzień, wszelkie aktywności fizyczne sprawiały mu wielką trudność, nawet miał problemy z zawiązywaniem sznurówki w butach. W momencie skrajnej nadwagi gwiazdor filmów lat 90. myślał o operacji zmniejszenia żołądka, ale  w rozmowie z Radiem Zet opowiedział o tym, że nie jest ona potrzebna:

Byłem u bariatry. Byłem nawet o krok od operacji, ale zazwyczaj, kiedy zaczynam zabierać się do tematu operacji, następuje taki efekt strachu, organizm się mobilizuje i zaczyna chudnąć. 

Ostatecznie aktor, zmobilizował się i obecnie waży zaledwie nieco ponad 100 kilogramów. Choć Lubaszenko nie wypowiedział się na temat tego w jaki sposób schudł to można przepuszczać, że przeszedł wielką metamorfozę dzięki regularnym treningom i restrykcyjnej diecie. 

Przypomnijmy, że aktor zdobył sympatię widzów dzięki występom w wielu wybitnych polskich filmach i wcieleniu się w rolę Romana Pyrki w "Barwach szczęścia". Gwiazdor jest również znany jako ksiądz Andrzej Błażejczyk w popularnym serialu "Blondynka".

Olaf Lubaszenko kiedyś i dziś - zobacz metamorfozę aktora w GALERII >>