Nie od dziś wiadomo, że natura to najlepszy nauczyciel i źródło inspiracji również w dziedzinie kosmetologii. Marka Perfecta prezentuje nowe, wegańskie kosmetyki do makijażu - fluidy matujące z serii Perfecta Pure Nature. W łagodnej formule znalazł się m.in. największy hit kosmetyczny ostatnich miesięcy, czyli olej konopny.

Podkład do twarzy z olejem konopnym

Naturalny podkład wegański Perfecta Pure Nature z wyrównującymi koloryt cery pigmentami mineralnymi i regulującym wydzielanie sebum olejem konopnym zawiera aż 99% składników pochodzenia naturalnego. Warto dodać, że modny obecnie cannabis oil ma także silne działanie nawilżające.

Fluid z takim składem idealnie sprawdza się zwłaszcza dla cery tłustej i mieszanej: doskonale matuje cerę, pozostawiając satynowe wykończenie. Skóra nie błyszczy się w ciągu dnia, a niedoskonałości są wyrównane.

Ważna wiadomość dla osób dbających o ekologię: wegańskie fluidy Perfecta Pure Nature pakowanę są w przyjazną środowisku eko tubę, pozyskiwaną z surowców naturalnych – trzciny cukrowej.

Podkłady z serii Perfecta Pure Nature dostępne są w trzech odcieniach: porcelain, natural, light beige. Kupisz je już w drogeriach w całej Polsce za mniej niż 25 zł.