W poniedziałkowy wieczór, 27 lutego, w gmachu głównym Muzeum Narodowego w Warszawie, odbył się Bal Dobroczynny „Spragnieni Piękna”. Wielki bal zorganizowano z okazji 100-lecia powstania Stowarzyszenia „Przyjaciele MNW”. Podczas tego wyjątkowego wieczoru miała miejsce aukcja charytatywna, która była najbardziej emocjonującym punktem programu. Aby wziąć w niej udział, do gmachu Muzeum Narodowego przybyły gwiazdy, które mogły się poczuć jak na słynnym balu MET w Nowym Jorku. Która z nich zachwycała tym razem najbardziej? Bo stylizacje były iście balowe!

ZOBACZ: ZAWADZKA, ŻUKOWSKA, ZAMACHOWSKA, czyli gwiazdy na ramówce TVP 2017

Na balu "Spragnieni Piękna" pojawiła się śmietanka polskich gwiazd. Nie zabrakło wśród nich takich sław, jak dziennikarki Katarzyna Kolenda-Zaleska oraz Monika Olejnik, która pokazała się z partnerem Tomaszem Ziółkowskim. Zjawiły się także Joanna Horodyńska, Mariola Bojarska-Ferenc i piosenkarka Kasia Nosowska.

Gwiazdy brały czynny udział w zorganizowanej przy okazji balu aukcji. Podczas niej wylicytowano m.in. atrakcyjne i unikatowe przedmioty, a wśród nich dwa buteleczki perfum sygnowane przez twórców paryskiej firmy Liquides Imaginaires, rzeźbę Marii Papy Rostowskiej oraz osiem stolików zaprojektowanych przez Dorotę Koziarę. Dochód uzyskany z aukcji i balu zostanie przekazany na rzecz Muzeum Narodowego w Warszawie.

POLECAMY: ZIELIŃSKA, MORO, BOCZARSKA I MARGARET na gali Srebrnych Jabłek 2017

Wśród uczestników balu, oprócz członków Stowarzyszenia i przedstawicieli Muzeum Narodowego, znaleźli się również projektanci, którzy stworzyli suknie wieczorowe w ramach projektu „Spragnieni piękna”: Joanna Klimas, Lidia Kalita, Bizuu, MMC, LeBrand, Serafin Andrzejak, Michael Hekmat, Michał Szulc, marki Zuo Corp i Weave. Tego wieczoru można było podziwiać te unikalne kreacje na paniach, którym udało się wcześniej je wylicytować.

Zobaczcie w naszej GALERII gwiazdy w unikatowych, balowych stylizacjach na Balu "Spragnieni Piękna"

Która z nich mogłaby spokojnie zaprezentować swój look choćby na słynnym czerwonym dywanie podczas tegorocznych Oscarów?