Już w najbliższy weekend odbędzie się kolejny Wielki Bal Charytatywny Fundacji TVN "Nie jesteś sam" 2016. W ubiegłym roku na tradycyjnej aukcji wylicytowano czternaście przedmiotów za ponad 1,3 miliona złotych! Wśród licytowanych przedmiotów były obrazy, grafiki, rzeźby oraz koszulka Roberta Lewandowskiego. Pieniądze z licytacji zasiliły konto Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi.

W ubiegłym roku impreza miała miejsce w Warszawskich Arkadach Kubickiego. Na balu TVN pojawiła się plejada największych polskich gwiazd i to nie tylko tych na co dzień związanych z TVN. Wśród gości byli m.in. Bożena Walter i Mariusz Walter, Grażyna Torbicka, Edyta i Cezary Pazurowie, Ewa Drzyzga czy Anna Kalczyńska.

Zobacz: ZOBACZ, KTO SIĘ POJAWIŁ! Gwiazdy na Charytatywnym Balu Fundacji TVN 2015 [FOTO]

Jak co roku wszyscy wyczekują kreacji Moniki Olejnik, która lubi zaskakiwać. W ubiegłym roku pokazała się w seksownej czerwonej kreacji od La Manii. Z kolei Natalia Siwiec zaprezentowała się na balu TVN w efektownej żółtej kreacji od Bartka Janusza, a Małgorzata Rozenek w kreacji projektu Ewy Minge. Bal fundacji TVN w 2015 roku poprowadzili Marcin Prokop, Krzysztof Ibisz oraz Grażyna Torbicka.

W ubiegłym  roku najważniejszym wydarzeniem wieczoru były bez wątpienia oświadczyny Piotra Woźniaka-Staraka. Producent filmowy poprosił o rękę dziennikarkę Agnieszkę Szulim. W zeszły weekend, w niecały rok od zaręczyn, para wzięła ślub. Agnieszka Szulim miała aż cztery suknie ślubne. Sensację na balu w 2015 roku z pewnością wzbudził również Kuba Wojewódzki, który przyszedł ze swoją ukochaną, Renatą Kaczoruk. 

Zobacz: Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak - pierwsze oficjalne zdjęcia ze ślubu pary! Bardzo seksowne.

Charytatywny Bal Fundacji TVN 2016 już w tę sobotę. W jakich kreacjach zaprezentują się największe gwiazdy polskiej telewizji? Do sieci wyciekła już informacja, że Anna Kalczyńska pojawi się w kimonowej sukni projektu Joanny Hawrot, która została uhonorowana tytułem Projektanta Roku 2014. 

Zobaczcie w naszej GALERII, jak prezentowały się gwiazdy w ubiegłym roku.