Olfaktoria to obecnie jedna z najpopularniejszych, ale też wzbudzających najbardziej skrajne emocje blogerek lifestyle'owych w Polsce. Marząca kiedyś o karierze piosenkarki i modelki influencerka z zawodu jest psychologiem. Mieszka w Warszawie i określa się mianem estetki, która uwielbia otaczać się pięknymi rzeczami. Co jeszcze o niej wiemy? Garść najważniejszych informacji na jej temat możecie sprawdzić już teraz poniżej,

Olfaktoria - imię i nazwisko

Olfaktoria tak naprawdę nazywa się Dorota Goldmann. Jej pseudonim pochodzi od przymiotnika "olfaktoryczny", czyli odczuwalny lub związany z węchem. Jest to ściśle związane z główną tematyką jej bloga, od którego zaczynała swoją działalność w internecie, czyli perfumami.

Olfaktoria - wiek, wzrost

Olfaktoria przyszła na świat 7 kwietnia 1986 roku. W 2018 roku skończyła więc 32 lata. Dorota to dość wysoka kobieta - ma 176 cm wzrostu. Z tego powodu w przeszłości rozważała zostanie modelką. W jednej z agencji powiedziano jej nawet, że ma komercyjny typ urody, który nadaje się np. do reklamowania bielizny.

Olfaktoria - YouTube, Instagram

Olfaktoria, tak jak większość blogerek i influencerek, jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. W grudniu 2013 roku założyła swój kanał na YouTube. Opublikowane tam przez nią filmy, m.in. recenzje i reklamy perfum oraz vlogi, mają już w sumie prawie 31 mln wyświetleń. Z kolei jej profil na Instagramie (@olfaktoriapl) obserwuje już ponad 75 tys. użytkowników serwisu.

Olfaktoria - partner Janusz

Olfaktoria oficjalnie jest w związku z chłopakiem o imieniu Janusz. Co ciekawe, wiele internautek twierdzi, że blogerka tak naprawdę ukrywa prawdziwą tożsamość swojego partnera.

Zdjęcia Doroty "Olfaktorii" Goldmann znajdziecie w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: MACADEMIAN GIRL w "Gali" o zarobkach blogerek, mężczyznach i "Pytaniu na Śniadanie"