Związek Olgi Bołądź i Sebastiana Fabijańskiego był jednym z największych objawień medialnych ostatnich miesięcy. Już ponad rok temu dowiedzieliśmy się, że Olga i Sebastian są parą. Aktorzy pojawili się wówczas na premierze filmu "Volta". Para trzymała się za ręce, szeptała miłe słowa i nie szczędziła sobie czułości. Zaledwie kilka tygodni później niektóre media informowały, że aktor wprowadził się do mieszkania Olgi, gdzie ta mieszkała z synkiem Brunem. Olga i Sebastian zaledwie kilka miesięcy temu mieli kupić nawet wspólne mieszkania. Para szykowała się podobno nawet do ślubu! Jak się jednak teraz okazuje, wydarzenie to raczej nie dojdzie do skutku.

Olga Bołądź i Sebastian Fabijański rozstali się?

W związku Olgi Bołądź i Sebastiana Fabijańskiego pierwsze różnice charakterów zaczęły wychodzić już kilka tygodni temu. Media informowały wówczas o pierwszych kryzysach w ich związku. Dziennik "Fakt" donosił, że para postanowiła ratować swój związek spędzonymi razem wakacjami. Jak się okazuje, to właśnie wspólny urlop pokazał parze aktorów, że jednak do siebie nie pasują:

Oboje mają ciężkie charaktery. Olga uważa, że Sebastian nie nadaje się do stworzenia stałego związku. On po miesiącach ekstazy zaczął zamykać się w sobie. Olga miała dość, że od kilku miesięcy żyła tak jakby była sama. Nie miał dla niej w ogóle czasu, a ona potrzebuje poczucia bezpieczeństwa – zdradził znajomy pary w rozmowie z dziennikiem „Fakt”.

Nic dziwnego, że w obliczu nastającego miedzy para dystansu, Olga Bołądź i Sebastian Fabijański podjęli decyzję o rozstaniu. Mamy jedynie nadzieję, że po tym, jak już się rozejdą, uda im się pozostać przyjaciółmi ;-)