Jak podał dziennika Fakt, Olga Bołądź i Sebastian Fabijański mają już podobno za sobą romantyczne zaręczyny. Do pytania o zamążpójście miało podobno dojść jakiś czas temu, o czym ma świadczyć błyszczący pierścionek z serduszkiem, który od jakiegoś czasu można zobaczyć na jednym z palców aktorki. Sebastian Fabijański zdecydował się podobno na ten poważny krok, bo bał się, że straci ukochaną. Do Olgi miały dotrzeć bowiem słuchu, że Sebastian jest typem narcyza i jest bezgranicznie zakochany jedynie w sobie…

Olga Bołądź i Sebastian Fabijański - co wiemy o ich zaręczynach?

Co o zaręczynach pary napisał dziennik Fakt?

„Teraz Olga już nie ma wątpliwości, że Seba myśli o niej na poważnie. Wcześniej miała obawy, czy z jego strony to nie przelotna miłostka. Opowiada już znajomym w teatrze, że po zaręczynach wróciły motyle i sielanka z początków ich związku…” - wyznała informatorka na łamach tabloidu.

Olga Bołądź i Sebastian Fabijański - kiedy ślub?

Zarówno Olga, jak i Sebastian milczą póki co na temat domniemanych zaręczyn. Może para ponownie czekaj na większą premierę filmową, na której pochwalą się radosną nowiną i oficjalnie pokażą nowy pierścionek na palcu Olgi...?

CZYTAJ TEŻ: OLGA BOŁĄDŹ I SEBASTIAN FABIJAŃSKIRobi się poważnie! Sebastian wprowadził się do Olgi. Znamy szczegóły!

Czy zaręczyny z Olgą Bołądź pozwolą Sebastianowi pozbyć się miana największego narcyza w polskim show-biznesie….? Pokaże już najbliższy czas ;-)