Wczorajszego wieczoru odbyła się oficjalna premiera filmu „Volta” Janusza Machulskiego.  Większość zgromadzonych gości nie mogła oderwać wzroku przede wszystkim od Olgi Bołądź i Mikołaja Roznerskiego. Dlaczego? Para przez kilka lat była w związku, choć nigdy oficjalnie nie potwierdziła, że łączy ich coś więcej. Wczorajszego wieczoru pozowali jednak osobno. To jednak nie wszystko!

Jak ostatnio informowaliśmy, Mikołaj Roznerski  znów jest zakochany. Wybranką jego serca jest prezenterka telewizyjna, Marcelina Zawadzka. Wspólne zdjęcia pary na Instagramie potwierdziły łączącą ich relację. Podczas wczorajszej premiery Mikołaj Roznerski pozował jednak sam. Para jak widać postanowiła odwlec w czasie pierwsze wspólne wyjście.

ZOBACZ: MIKOŁAJ ROZNERSKI nie jest już singlem. Z kim przed Marceliną Zawadzką spotykał się aktor "M jak miłość"? [PRZEGLĄD]

Innego zdania była jednak Olga Bołądź! Jak się okazuje aktorka odnalazła pocieszenie w ramionach równie znanego aktora, Sebastiana Fabijańskiego! Olga Bołądź i Sebastian Fabijański? Ten duet nie raz na zaskoczy. Para nie pozowała jednak wspólnie na czerwonym dywanie. Sebastian Fabijański tego wieczoru dał swojej partnerce błyszczeć. Poza czerwonym dywanem para jednak nie odstępowała się na krok!