Olga Bołądź nie należy do aktorek, które lubią dzielić się szczegółami swojego życia prywatnego w mediach społecznościowych. Dlatego też zdziwił nas fakt, że na jej Instagramie pojawiło się ostatnio nagranie z mężczyzną, któremu przekazuje całusa, a niedługo potem ich wspólne zdjęcie. Jak się okazuje jest to nowy partner aktorki, z którym spotyka się od kilku miesięcy. Bołądź postanowiła nawet oznaczyć go zdjęciu, dzięki czemu wiemy, kim jest jej wybranek.

Olga Bołądź ma nowego partnera. Kim jest Jakub Chruścikowski?

Olga Bołądź spotyka się z Jakubem Chruścikowskim, 29-letnim biznesmenem z Warszawy, który prowadzi w stolicy kilka klubów i restauracji. W internecie nie znajdziemy zbyt wielu informacji na jego temat, a profil przedsiębiorcy na Instagramie jest prywatny. Jego zdjęcia znaleźliśmy jednak na profilach lokali, którymi zarządza - obejrzycie je w naszej galerii.

Olga Bołądź w przeszłości była związana z Sebastianem Fabijańskim oraz Mikołajem Roznerskim. Żadnego z tych związków nie pokazywała jednak w mediach społecznościowych. Aktorka ma za sobą również związek z niejakim Rafałem, ojcem swojego synka Bruna, z którym jednak rozstała się jeszcze kiedy była w ciąży. - Od kiedy Bruno skończył miesiąc, miałam nianię. Bez niej sobie tego nie wyobrażam… Wiesz, ja syna wychowuję osobno z jego tatą, Brunek ma zarąbiste relacje z nim, są bardzo blisko i bardzo szybko zaczął chodzić do taty na noc, ale gdyby nie niania… - mówiła w wywiadzie dla "Baby by Ann".

Życzymy dużo szczęścia!