Olga Bołądź to jedna z tych gwiazd, które cenią swoją prywatność i wolą zachować swoje życie osobiste tylko dla siebie i swoich najbliższych. Ostatnio jednak aktorka zrobiła mały wyjątek i dodała na Instagramie zdjęcie swojego synka Bruna, który obchodził 4. urodziny. Jak się okazuje, Bruno to już całkiem spory chłopiec! Co więcej, zasłużył on na płomienne życzenie od mamy. Czego gwiazda mu życzyła z okazji 4. rocznicy narodzin?

HOT NEWS: BEYONCE Jest w drugiej ciąży! To jednak nie koniec rewelacji!

Olga Bołądź, korzystając z faktu, że jej synek kończy 4. urodziny, zamieściła na swoim Instagramie taki oto wpis:

Najukochańszy synku dziś twoje 4. urodziny, mojej miłości do ciebie nie wyrazi żadne słowo ani zdjęcie. Jestem cała Twoja – na zawsze! Najlepszego kochany uparty Brunio;-)

Do tego wzruszającego spisu dołączyła zdjęcie Bruna. Jednak dbając o jego anonimowość, aktorka postanowiła nie pokazywać twarzy chłopca i na ujęciu widzimy go jedynie od tyłu.

Mimo to ujęcie to robi naprawdę duże wrażenie! Synek aktorki obserwuje bowiem na nim egzotyczne ryby pływające w olbrzymim akwarium.

 

Czyżby z okazji 4. urodzin sławna mam zabrała go do oceanarium? Jeśli tak to wygląda na to, że chłopcu ten prezent niezwykle przypadł do gustu!

CZYTAJ TEŻ: RIHANNA jako jedna z pierwszych pogratulowała Beyonce ciąży!

My na jego miejscu również bylibyśmy zachwyceni!