W programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo Olga Borys była już Stanisławą Celińską, Robertem Gawlińskim, Ireną Jarocką i Johnnym Rottenem. W tak różnorodnych i odległych od siebie kreacjach miała okazję nie tylko pokazać swój talent aktorski, lecz też sprawdzić swoje możliwości wokalne. Jak do tej pory radziła sobie w show Polsatu?

ZOBACZ: Olga Borys o Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Myślałam, że duże oczy i długa szyja są moimi atutami, a w tym programie okazało się, że jednak nie

Do roli Stanisławy Celińskiej w pierwszym odcinku Borys musiała przytyć 40 kilo i postarzeć się o 20 lat. Aby odwzorować twarz artystki, zużyto półtora kilograma silikonu. „Nowe” ciało Olga Borys zyskała natomiast dzięki wyciętemu z materaca „pogrubiaczowi”. Metamorfoza wyszła fenomenalnie, podobnie zresztą jak wykonana przez Olgę piosenka „Uśmiechnij się, jutro będzie lepiej”.

W drugim odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo Olga zmieniła płeć i wcieliła się w Roberta Gawlińskiego. Do opanowania była nie tylko męska barwa głosu. Najtrudniejsze były zęby, jak wyznała po występie. Początkowo sztuczna szczęka przeszkadzała jej do tego stopnia, że myliła tekst. Finalnie wszystko się jednak udało.

Czytaj też: Joanna Moro  jako Ałła Pugaczowa! Wypadła przekonująco? [DUŻO ZDJĘĆ]

Podobnie jak w przypadku odcinka, w który gwiazda teatru wcieliła się w Irenę Jarocką. I mimo że tu nie zmieniała płci, ani nie miała skomplikowanej choreografii, to jednak zaśpiewanie „Kawiarenek” było dla niej niemałym wyzwaniem.

No i ostatni do tej pory odcinek a w nim Johnny Rotten z Sex Pistols. Ta postać fizycznie była od niej bardzo odległa, ale pozwoliła jej się wyżyć na scenie. Olga wypadła świetnie, a jej wykonanie wzbudziło tyle emocji, że Bartek Kasprzykowski potłukł szklanki na stole jurorskim!

Zobacz koniecznie: Twoja Twarz Brzmi Znajomo Kamil Bijoś z Sound'n'Grace zamieni się dziś w Justina Biebera. Udana metamorfoza?

Niestety, tak ekscytujących zachowań nie zobaczymy dziś na antenie Polsatu. Drugą sobotę z rzędu program nie zostanie nadany z racji na inne zobowiązania programowe stacji. Tym razem zamiast popularnego talent-show widzowie stacji zobaczą mecz eliminacji Mistrzostw Świata 2018 w piłce nożnej Polska - Dania.

Wszystkim fanom Olgi i reszty uczestników programu nie pozostaje nic innego, jak zaczekać do przyszłej soboty. Twoja Twarz Brzmi Znajomo wraca już 15 października o 22.30. Stęskniliście się za tym formatem?