Olga Frycz i Grzegorz Sobieszek rozstali się. Aktorka na swoim profilu na Instagramie zamieściła obszerny wpis, w którym sama postanowiła opowiedzieć o zakończeniu swojego związku. Swoją decyzję motywowała faktem, że wiadomość prędzej czy później i tak przedostałaby się do mediów, więc gwiazda chciała, aby wszyscy dowiedzieli się o tym bezpośrednio od niej. Olga Frycz i Grzegorz Sobieszek, trener i były zawodnik muay thai, zaręczyli się w sierpniu 2018 roku. Para była razem przez trzy i pół roku, zamieszkała w nowo wybudowanym domu i doczekała się córki, Helenki.

Olga Frycz rozstała się z ojcem swojego dziecka

Olga Frycz i jej partner rozstali się w zgodzie. Jak czytamy w oświadczeniu aktorki, najważniejsze jest dla nich dobro dziecka i to właśnie dla swojej córki chcą zachować dobre relacje:

"Pomimo prób, ogromnej pracy i chęci podjęliśmy decyzje o rozstaniu. Jest to trudny czas, ale nie podjęliśmy tej decyzji z dnia na dzień. Obydwoje z Grzesiem pracowaliśmy nad naszym związkiem, staraliśmy się z całych sił. Nie udało się i musimy się z tym pogodzić. Mamy najcudowniejszą córkę na świecie, obydwoje kochamy Helenę miłością nie do opisania i właśnie dlatego rozstajemy się w zrozumieniu i zgodzie."

Olga Frycz zapewniła, że do jej rozstania z narzeczonym nie przyczyniły się osoby trzecie:

"Plotkarzy pragnę uspokoić, że związek nasz nie rozpadł się z powodu osób trzecich. Proszę o nie wymyślanie poczytnych histerycznych historii i tytułów. Spędziliśmy wspólnie kilka lat, mamy do siebie szacunek a przede wszystkim jesteśmy rodzicami i dobro dziecka jest dla nas sprawą priorytetową a wspólne wyjazdy, spacery, pikniki, place zabaw i czas,który wciąż razem spędzamy z Heleną jest dla nas najcenniejszy."

Zdjęcia Olgi Frycz i jej byłego partnera obejrzycie w GALERII.