Olga Frycz urodziła! 31-letnia aktorka o tym, że jest w ciąży, poinformowała fanów kilka miesięcy temu. Wyznała wtedy na Instagramie, że ciąża jej służy i w stanie błogosławionym czuje się naprawdę dobrze: "Czuję się super, rosnę jak na drożdżach i cieszę się, że sama mogę Was o tym poinformować". Olga Frycz zdradziła też jakiś czas temu płeć swojego pierwszego dziecka. Gwiazda dodała rodzinne zdjęcie, na którym widać jak razem z najbliższymi wypoczywała nad morzem. To właśnie w opisie do uroczego zdjęcia, gwiazda zdradziła, że urodzi.... córeczkę! Szczęśliwa chwila dla Olgi Frycz i jej partnera, Grzegorza Sobieszka najwyraźniej już nadeszła, a poinformowała o tym Joanna Jędrzejczyk.

Olga Frycz urodziła. Syn czy córka?

Olga Frycz i Joanna Jędrzejczyk poznały się na planie drugiej edycji programu "Agent. Gwiazdy" i od razu się polubiły. To właśnie sportsmenka jako pierwsza poinformowała o tym, że Frycz urodziła dziecko. Na swoim Instagramie udostępniła nagranie, w którym mówi: 

"Olga, Grześku, gratuluje wam małej dziecinki. Wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka. Dziękuję za zdjęcia, cudne maleństwo"

Jak na razie ani Olga Frycz, ani jej partner nie skomentowali najnowszych wieści. Pozostaje nam więc nic innego, jak tylko czekać na pierwsze zdjęcie aktorki z noworodkiem. Gratulujemy! 

Zobaczcie zdjęcia Olgi Frycz i jej partnera w naszej GALERII --->

AKTUALIZACJA:

Olga Frycz pokazała zdjęcie z noworodkiem! Zdradziła też, że jej córka ma na imię Helena.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Z całego mojego serca pragnę podziękować Dyrekcji oraz całemu Personelowi Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny za stworzenie mi idealnych warunków do przywitania na świecie naszej córeczki Heleny. Dziękuję za wspaniałą opiekę położniczą (szczególnie dziękuję za cierpliwość, wyrozumiałość i za życzliwość kochanej pani położnej Natalii Michalczuk). Ogromne podziękowania dla dr n. med. Marty Szajnik , za przeprowadzenie mnie przez magiczny okres ciąży oraz za to, że była przy mnie i czułam się bardzo bezpiecznie i spokojnie podczas tego najważniejszego wydarzenia jakim był poród. Dziękuję również mgr. Joannie Mróz za wprowadzenie mnie w tajniki połogu i macierzyństwa na szkole rodzenia. Jestem wdzięczna, szczęśliwa, zaopiekowana i gotowa na rozpoczęcie najpiękniejszej przygody mojego życia właśnie dzięki Wam ! @xgriszkax Dziękuję Zuzi @_zussska_ i mojej kochanej Mamie

Post udostępniony przez Olga Frycz (@tojafrycz) Wrz 27, 2018 o 7:22 PDT