Olga Kaczyńska i Mateusz Jarzębski byli najgorętszą parą w polskim modelingu. Ona o słowiańskiej urodzie, on rasowy góral. Często razem pozowali, manifestując swoje uczucie.

Związek nie przetrwał jednak próby czasu. Mateusz Jarzębiak dostał propozycję zawodową z Turcji i para nie podjęła prób ratowania związku na odległość. Fani okrzyknęli wtedy związek “robionym pod publikę”, ale “Góral” szybko zdementował plotkę:

- Nie była to ustawka, jak każdy sądzi. Był to prawdziwy związek. Wyszło, jak wyszło. W życiu się podejmuje różne decyzje. Jedne są lepsze, drugie są gorsze. Ta mogła się okazać najlepsza w naszym życiu. Ale o tym się przekonamy. Na chwilę obecną z nikim się nie spotykam. Nie mam żadnej dziewczyny, jak to każdy twierdził, jak to pojawiły się plotki. Skupiam się głównie na pracy – powiedział jeszcze niedawno Mateusz serwisowi AfterParty.pl.

Wygląda na to, że Olga Kaczyńska, w przeciwieństwie do Mateusza, szybko pocieszyła się po stracie ukochanego. Co więcej, finalistka drugiej edycji "Top Model" na zdjęciach nie sprawia wrażenia smutnej, tylko z uśmiechem dzielnie pozuje do selfie.

Gwiazda dodała nawet zdjęcie z mnóstwem drobnych prezentów, a każde z nich zawiera samoprzylepną karteczkę z serduszkiem. Czy Olga ma nowego adoratora? Ciekawe czy on także jest modelem? A może to ktoś z przyjaciół zrobił modelce prezent?

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Michał Baryza z "Top Model" w NAGIEJ sesji!