Olga Kalicka ma chłopaka! Aktorka nie ma w zwyczaju dzielić się swoim życiem prywatnym w sieci. Przez długi okres czasu, Olgę Kalicką łączono z Maćkiem Musiałem, ale jego dziewczyną była jedynie w serialu „Rodzinka.pl”, a w prywatnie - przyjaciółką. Gwiazda ma za sobą kilka przelotnych związków, które niestety nie miały szans na przetrwanie, z powodu braku czasu na rozwój relacji. Od najmłodszych lat aktorka żyje w biegu, jeżdżąc z jednego planu zdjęciowego na drugi, a jej życie nie wygląda tak, jak u większości osób w jej wieku. Nie ma czasu na długie wakacje, czy randki i związki. Jak się jednak okazuje, od jakiegoś czasu Olga Kalicka jest szczęśliwa u boku przystojnego szatyna. Kim jest chłopak Olgi Kalickiej?

Chłopak Olgi Kalickiej - kim jest?

Olga Kalicka dodała na Instagram zdjęcie z chłopakiem, z okazji swoich 25. urodzin. Dodała do niego opis, z którego wynika, że nowy partner gwiazdy - Cezary, to jej długoletni przyjaciel:

"Niedawno obchodziłam 25 urodziny. Dzięki Niemu ten wieczór był wyjątkowy i nigdy go nie zapomnę! Cuda się zdarzają, a wieloletnia Przyjaźń może przerodzić się w Miłość! "

Jak donosi Flesz, Olga Kalicka i Cezary znają się 12 lat. Siedzieli w jednej ławce w gimnazjum, a kiedy mężczyzna wyjechał na studia biznesowe do USA, nadal utrzymywali ze sobą bliski kontakt. Po jego powrocie ze Stanów, coś zaiskrzyło i przyjacielska relacja, przerodziła się w coś więcej.

Zobaczcie, jak wygląda chłopak Olgi Kalickiej w naszej GALERII --->

Serdecznie gratulujemy!