Olga Kalicka, czyli aktorka znana z serialu "Rodzinka.pl" oraz finalista programu „TOP Model” Jakob Kosel spotkali się w miniony weekend w jednym z najbardziej luksusowych hoteli w Polsce, czyli w Hotelu Mikołajki nad Jeziorem Mikołajskim na Mazurach. Para gwiazd pojawiała się tam z okazji oficjalnego rozpoczęcia sezonu żeglarskiego. W Przystani Rezydentów 180s przy hotelu odbyła się bowiem żeglarska impreza otwierająca sezon letni - ku uciesze miłośników żeglarstwa i innych sportów wodnych. A nie od dziś wiadomo, że woda to ulubiony żywioł zarówno Olgi, jak i Jakoba!

Olga Kalicka i Jakob Kosel - gdzie wypoczywali?

W końcu Jezioro Mikołajskie to prawdziwy raj dla miłośników żeglarstwa. Co roku przyjeżdżają tu spragnieni wrażeń turyści, a także znane polskie gwiazdy. Nie inaczej było i teraz. Sezon letni otworzyły pływania testowe jachtami MasterCraft w Przystani 180s, a następnie okolicznościowa impreza, na której Olga Kalicka i Jakob Kosel bawili się w obecności swoich przyjaciół i dziennikarzy. Co jeszcze tam robili?

Olga i Jakob skorzystali z lokalnych atrakcji. Oboje mogli spróbować swoich sił w wakesurfingu. W wolnych chwilach aktorka i model spędzali zaś czas, korzystając z uroków (w tym spa) hotelu, w którym się zatrzymali. Co ten miał im do zaoferowania? W hotelu znajdują się strefy, w których oboje mogli się zrelaksować, co czynili w towarzystwie swoich przyjaciół. Do dyspozycji ich, jak i pozostałych gości pozostawały bowiem takie strefy jak Spa & Wellnes, strefa basenowa, świat saun, sala fitness oraz pokoje masażu, który wykonują w nich lokalni profesjonaliści.

Olga Kalicka i Jakob Kosel - zdjęcia z Mazur

Jak Oldze Kalickiej i Jakobowi Koselowi minął majowy weekend, który spędzili razem na Mazurach? I przede wszystkim - jak radzili sobie podczas wykonywania akrobacji wakesurfinowych? Ich odwaga mocno nam zaimponowała! Zdjęcia z hotelu i z głębi Jeziora Mikołajskiego znajdziecie w naszej GALERII ;-)