Olga Kalicka jest w ciąży! Aktorka nie ma w zwyczaju dzielić się swoim życiem prywatnym w sieci. Przez długi okres czasu, Olgę Kalicką łączono z Maćkiem Musiałem, ale jego dziewczyną była jedynie w serialu „Rodzinka.pl”, a w prywatnie - przyjaciółką. Gwiazda ma za sobą kilka przelotnych związków, które niestety nie miały szans na przetrwanie, z powodu braku czasu na rozwój relacji. Od najmłodszych lat aktorka żyje w biegu, jeżdżąc z jednego planu zdjęciowego na drugi, a jej życie nie wygląda tak, jak u większości osób w jej wieku. Nie ma czasu na długie wakacje, czy randki i związki. Jak się jednak okazało, od jakiegoś czasu Olga Kalicka jest szczęśliwa u boku przystojnego szatyna. Co więcej, spodziewa się z nim dziecka! 

Olga Kalicka jest w ciąży

Olga Kalicka o ciąży poinformowała fanów na Instagramie. Dodała zdjęcie z partnerem - Cezarym, który opatrzyła podpisem:

"Jutro rozpoczyna się rok szkolny. Dla wielu to nowy etap życia, nowa droga, więc życzę by była owocna i piękna! Ja też zaczynam nowy etap. Zostanę wkrótce po raz pierwszy Mamą i za parę lat również wrócę do szkoły, ale już w innej roli. Póki co pokazuję Wam zdjęcie z perspektywy Małego Człowieka, który rośnie w moim brzuszku. Czekamy na Ciebie... Rodzice!"

Pod fotografią gratulacje parze złożyli m.in. Anna Karczmarczyk, czy Adam Zdrójkowski. 

Olga Kalicka: chłopak

Olga Kalicka i jej chłopak - Cezary, znają się 12 lat. Siedzieli w jednej ławce w gimnazjum, a kiedy mężczyzna wyjechał na studia biznesowe do USA, nadal utrzymywali ze sobą bliski kontakt. Po jego powrocie ze Stanów, coś zaiskrzyło i przyjacielska relacja, przerodziła się w coś więcej. Wkrótce para przywita na świecie swoje pierwsze dziecko.

Gratulujemy!