Olga Kalicka odchodzi z "Rodzinka.pl"? Fani popularnej produkcji TVP2 nie mają ostatnio łatwo. To wszystko dlatego, że portale plotkarskie wręcz prześcigają się w publikowania sensacyjnych doniesień na temat przyszłości serialu, dostarczając widzom kolejnych powodów do zmartwień. Czy odtwórczyni roli Magdy rzeczywiście już wkrótce zniknie z "Rodzinki"? Aktorka sama wydaje się być bardzo zaskoczona tymi plotkami.

 - Też się dowiedziałam z internetu. Nie mam pojęcia o co chodzi. Ostatnio jeszcze byłam na planie, więc na razie nigdzie się nie wybieram - powiedziała Olga Kalicka w rozmowie z serwisem Party.

ZOBACZ: ADAM ZDRÓJKOWSKI jest gejem? Syn Kożuchowskiej z "Rodzinka.pl" pochwalił się związkiem z mężczyzną! Prawdziwym?

Rodzinka.pl - to już koniec serialu?

Olga Kalicka wciąż jest obecna na planie zdjęciowym do nowych odcinków "Rodzinka.pl", dlatego fani postaci Magdy mogą na razie być spokojni. Co więcej, młoda aktorka potwierdza, że czuje się na planie produkcji niemal jak w domu.

 - Uwielbiam tam być i absolutnie ostatnią rzeczą, którą bym miała zrobić to odejście z "Rodzinki", bo... to jest moja rodzinka - wyznała w wywiadzie Olga Kalicka.

Co jednak z plotkami na temat tego, że "Rodzinka.pl" za sprawą Tomasza Karolaka ma po tym sezonie całkowicie spaść z anteny? Wygląda na to, że pojawiające się w mediach nieoficjalne informacje należy traktować z wielkim dystansem. Olga Kalicka zdradziła, że absolutnie nic nie wie o tym, aby miała to być już ostatnia odsłona serialu.

SPRAWDŹ TEŻ: RAFAŁ MAŚLAK bierze ślub. Juror w "Supermodelka Plus Size" zdradził, kiedy się ożeni!