Olga Kalicka planuje wyjście za mąż jeszcze tej jesieni? Dużo na to wskazuje! Piękna, młoda aktorka ma planować swój ślub już na przełomie października i listopada. Jak podaje serwis Party.pl, jej plany nie są póki co pewne. A to z racji na ciążę i nawał pracy. Olga Kalicka nie tylko cały czas kręci serial "Rodzinka.pl", ale też bierze udział w nagraniach kolejnych odcinków show tanecznego Polsatu „World of dance”. Te dwa zajęcia mają pochłaniać ją na tyle mocno, że Olga znajduje bardzo mało czasu na planowanie ślubu i wesela. Czy zatem faktycznie uda się jej wyprawić je jeszcze tej jesieni?

Olga Kalicka już planuje ślub?

Olga Kalicka i jej chłopak Cezary podobno myślą na poważnie o ślubie cywilnym, który ma być skromniejszy i szybszy w przygotowaniu. Duże i huczne wesele para będzie musiała przełożyć na czas już po porodzie. Czy to faktycznie prawda? Menadżer gwiazdy, Łukasz Sypień, nie chciał dla nas komentować doniesień medialnych dotyczących jego podopiecznej.

Olga Kalicka zaledwie kilka dni temu zaskoczyła sowich fanów ogłaszając, że spodziewa się dziecka:

Jutro rozpoczyna się rok szkolny. Dla wielu to nowy etap życia, nowa droga, więc życzę by była owocna i piękna! Ja też zaczynam nowy etap. Zostanę wkrótce po raz pierwszy Mamą i za parę lat również wrócę do szkoły, ale już w innej roli. Póki co pokazuję Wam zdjęcie z perspektywy Małego Człowieka, który rośnie w moim brzuszku. Czekamy na Ciebie... Rodzice!

Kim jest chłopak Olgi Kalickiej?

Przy okazji tego wpisu Olga Kalicka zdradziła też, kto jest jej wybrankiem i dzieckiem jej przyszłego dziecka. Chłopakiem aktorki jest Cezary Nowak, z którym zna się od czasów szkolnych. Czy już niedługo Olga stanie z Cezarym na ślubnym kobiercu? O tym przekonamy się jeszcze tej jesieni!