Olga Kalicka urodziła! Aktorka pochwaliła się na Instagramie zdjęciem swojego pierwszego dziecka. Wcześniej Kalicka publikowała wiele zdjęć z widocznym ciążowym brzuszkiem. Gwiazda serialu "Rodzinka.pl" zrobiła sobie całą ciążową sesję. Była w niej elegancka, kobieca i, jak stwierdzili jej fani, bardzo przypominała Adele. W piątek w nocy Kalicka poinformowała, że została mamą. Dodała urocze zdjęcie maleństwa, a także zdradziła jego płeć. Jesteście ciekawi, czy Olga Kalicka urodziła syna czy córkę? Sprawdźcie PONIŻEJ.

Olga Kalicka urodziła syna

25-letnia Olga Kalicka urodziła synka. Chłopczyk niedawno przyszedł na świat, a szczęśliwa mama pochwaliła się zdjęciem, na którym widać, jak dziecko trzyma ją za kciuk.

Już jest. Bezgraniczna miłość od pierwszej chwili. Cześć synu! - podpisała fotografię aktorka.

Narodzin synka od razu pogratulowali jej fani i zaprzyjaźnione gwiazdy. Swój komentarz pod postem Kalickiej zostawili m.in. Barbara Kurdej-Szatan, Agnieszka Sienkiewicz, Magdalena Lamparska, Maciej Musiał czy Leszek Stanek. Ojcem dziecka Olgi Kalickiej jest Cezary, którego aktorka zna od ponad 12 lat - chodzili razem do gimnazjum. Przypomnijmy, że media donosiły wcześniej, że gwiazda urodzi córkę. Jak się jednak okazało, Olga i Cezary zostali rodzicami chłopczyka. Rodzicom serdecznie gratulujemy!