Olga Kalicka nie ma w zwyczaju dzielić się swoim życiem prywatnym w sieci. Przez długi okres czasu Olgę łączono z Maćkiem Musiałem, ale jego dziewczyną była jedynie w serialu „Rodzinka.pl”, a w prywatnie - przyjaciółką. Gwiazda ma za sobą kilka przelotnych związków, które niestety nie miały szans na przetrwanie, z powodu braku czasu na rozwój relacji. Od jakiegoś czasu aktorka jest jednak w związku z Cezarym, z którym zna się od 12 lat. Siedzieli w jednej ławce w gimnazjum, a kiedy mężczyzna wyjechał na studia biznesowe do USA, nadal utrzymywali ze sobą bliski kontakt. Po jego powrocie ze Stanów, coś zaiskrzyło i przyjacielska relacja, przerodziła się w coś więcej. Wkrótce para przywita na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko. Gwiazda długo nie chciała zdradzać, czy będzie to synek, czy córka. Teraz już wiadomo!

Olga Kalicka urodzi synka czy córkę?

Olga Kalicka termin porodu ma wyznaczony na koniec stycznia. Mimo to aktorka już teraz zaczęła się przygotowywać do tego wydarzenia. Gwiazda w połowie listopada skończy pracę na planie programu „World of Dance”, a miesiąc później - zdjęcia do serialu „Rodzinka.pl”. Od tego momentu będzie miała już czas tylko na przegotowania do porodu. Synka czy córki? Wszelkie wątpliwości rozwiał dziś magazyn Party, który podał, że Olga Kalicka na początku przyszłego roku urodzi synka! 

Jak chłopiec będzie miał na imię? Tego para póki co nie zdradza. Macie jakieś propozycje dla Olgi i jej partnera Cezarego w tej w kwestii?