Olga Kleczkowska ma szansę przejść do historii jako najmłodsza zwyciężczyni programu "Top Model". Finalistka ósmej edycji show w TVN udowodniła, ze pomimo swojego młodego wieku, jest już praktycznie gotowa na to, by rozpocząć profesjonalna karierę w świecie modelingu. Utalentowana uczennica liceum plastycznego zachwyciła jurorów programu przede wszystkim swoją oryginalną urodą, odmiennością i pięknymi proporcjami ciała. Co jeszcze wiemy na jej temat? Garść najważniejszych informacji na temat Olgi Kleczkowskiej znajdziecie już teraz poniżej.

Olga Kleczkowska - wiek, wzrost, wymiary

Olga Kleczkowska urodziła się 1 października 2001 roku - w tym roku skończyła więc dopiero 18 lat. Finalistka "Top Model 2019" pochodzi z Bełchatowa, a aktualnie mieszka w Radomiu. Co ciekawe, jak na standardy w świecie mody nie jest zbyt wysoka - ma 175 cm wzrostu, ale za to jej wymiary to zniewalające 84/64/86 cm.

Olga Kleczkowska - Instagram

Prywatne i zawodowe poczynania Olgi Kleczkowskiej można śledzić na bieżąco na jej oficjalnym profilu na Instagramie (@olga_kleczkowska), który obserwuje już ponad 200 tysięcy użytkowników serwisu. Nastoletnia finalistka "Top Model 2019" posiada także drugi profil (@tworze.sobie), na którym zamieszcza swoje autorskie prace plastyczne.

Zobacz zdjęcia Olgi Kleczkowskiej z planu "Top Model 2019" i nie tylko w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Stanisław Obolewicz prywatnie i zawodowo: wiek, wymiary, dziewczyna, zawód, Instagram