Karolina Malinowska i Olivier Janiak to jedna z najpiękniejszych par w polskim show-biznesie. Modelka i prezenter są już 13 lat po ślubie, ale ich miłość wciąż kwitnie. Wspólnie wychowują trzech synków – siedmioletniego Fryderyka, pięcioletniego Christiana oraz trzyletniego Juliana.Para słynie z tego, że dobro ich dzieci jest dla nich ważniejsze niż jakiekolwiek zawodowe zobowiązania.

Zobacz: Karolina Malinowska i Olivier Janiak tak kwitnie ich miłość [ZDJĘCIA]

Dziś Karolina Malinowska i Olivier Janiak stronią od skandali, ale ich życie prywatne mamy okazję podglądać na ich Instagramach. Zakochani chętnie dzielą się w sieci nowymi wydarzeniami, jakie mają miejsce w ich życiu. Niedawno mieliśmy okazję podziwiać wielką metamorfozę Karoliny Malinowskiej, która bacznie pracowała nad swoją sylwetką z Ewą Chodakowską.

Zobacz: Karolina Malinowska tak szczupła nie była jeszcze nigdy. Zaskakująca metamorfoza modelki. To zasługa Ewy Chodakowskiej

Modelce po trzech ciążach przybyło sporo kilogramów i przyszedł czas, by w końcu się z nimi pożegnać. Malinowska zrzuciła zbędne kilogramy pod okiem trenerki, a efektami metamorfozy oczywiście podzieliła się z fanami na Instagramie.

Niedawno zakochani wraz z dziećmi wybrali się na wspólny zasłużony wypoczynek. Prezenter i modelka wypoczywali nad polskim morzem. Na wakacje oczywiście wybrali się ze swoimi maluchami, którzy chętnie pozowali im do zdjęć.

Zobacz: Olivier Janiak i Karolina Malinowska na rodzinnych wakacjach nad polskim morzem [ZDJĘCIA]

Tym razem para postanowiła udać się nieco dalej. Aktualnie Olivier Janiak i Karolina Malinowska wypoczywają w Grecji! Para już podzieliła się wyjątkowymi fotografiami, na których mamy okazję podziwiać nie tylko pływającego Franka, ale i Oliviera Janiaka w identycznej stylizacji jak jego dzieci czy Karolinę Malinowska w bikini.

Zobaczcie w naszej galerii jak wypoczywają Karolina Malinowska i Olivier Janiak z dziećmi!