Sezon urlopowy w pełni. Gwiazdy coraz chętniej dzielą się zdjęciami ze swoich wakacji. Jedni podróżują za granicę, tak jak Joanna Przetakiewicz czy Edyta Herbuś. Inni decydują się podziwiać polskie widoki tak jak Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel, którzy udali się na prawdziwe rodzinne wakacje.

Zaledwie kila dni temu ze wspólnego wypoczynku skorzystali Anna i Robert Lewandowscy oraz Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan. Zdjęciami z wakacji podzielili się również Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski.

Tym razem na wspólny wypoczynek udał się Olivier Janiak wraz z żoną Karoliną Malinowską. Prezenter i modelka są ze sobą ponad 13 lat. Mimo długiego stażu para wciąż okazuje sobie wiele czułości. Potwierdzają to pełne miłości zdjęcia, które zakochani zamieszczają na Instagramie.

Karolina Malinowska i Olivier Janiak wybrali się na prawdziwe rodzinne wakacje. Zakochanym towarzyszą synowie – Fryderyk, Christian i Julian. Zdjęciami z wypoczynku nad polskim morzem para podzieliła się na profilach społecznościowych.

Oczywiście Karolina Malinowska jako była modelka chętnie pozowała przed obiektywem ukochanego męża. Zobaczcie ich zdjęcia z wakacji w naszej GALERII.

 

Przeczytaj także: Karolina Malinowska i Olivier Janiak tak kwitnie ich miłość [ZDJĘCIA] >>

Oraz:Edyta Herbuś.0