ELLE MAN zaprezentował się w nowej odsłonie podczas oficjalnie imprezy, która miała miejsce w środę, 28 marca 2018. ELLE MAN zadebiutował tego samego dnia na półkach kiosków i saloników prasowych. Gwiazda pierwszej okładki odświeżonego ELLE MANA został sam Robert Lewandowski, a o najwyższą jakość magazynu zadbał jego redaktor naczelny – Olivier Janiak, który tak oto w edytorialu opowiadał w o powstawaniu nowej edycji ELLE MAN:

„Na zrobienie zdjęcia okładkowego mieliśmy 20 minut, ale wszystkim treściom nowego magazynu ELLE MAN poświęciliśmy wiele miesięcy. Ten numer tworzyliśmy nie tylko w Monachium. Także w Londynie, we włoskim Valdagno, w Katowicach i Warszawie. Jednak to nie miejsca są najważniejsze. Liczą się ludzie. Oni interesują nas najbardziej. Ich wybory, pomysły na życie, postawy…”

Olivier Janiak nowym naczelnym ELLE MAN

Wybór Lewandowskiego na bohatera okładkowego jest strzałem w dziesiątkę. W końcu nie ma w Polsce obecnie większej gwiazdy niż właśnie RL 9. I  choć gwiazd nowej okładki ELLE MANA zabrakło na premierze magazynu, to jednak pojawiła się na niej cała plejada innych przystanków. Byli wśród nich m.in. Rafał Maślak, Michał Piróg, Robert Kupisz, Mateusz Gessler, Bartek Jędrzejak, Leszek Stanek, Maciej Myszkowski, Matusz Hładki, Tomasz Ciachorowski, Kuba Wesołowski i Matteo Brunetti.

Który z nich wyglądał tego wieczoru najlepiej? Koniecznie sprawdźcie w naszej GALERII

ELLE MAN - premiera

Podczas eventu goście mogli poznać zalety Jaguara E-PACE - pierwszego kompaktowego crossovera marki Jaguar. W strefie IQOS mogli spróbować zaś  innowacyjnego systemu do podgrzewania tytoniu.