Oliwia Bieniuk to córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. Dziewczynka miała tylko 12 lat, gdy na raka trzustki zmarła jej mama. Wówczas Oliwia, jej bracia oraz ich ojciec zupełnie zniknęli z mediów. Dziś rodzina uczy się żyć na nowo. Bieniuk zaczął pokazywać się publicznie na eventach, a jego nastoletnia córka jest aktywna w social mediach. Dzięki temu możemy zobaczyć, że 14-letnia dziś Oliwia wyrasta na piękną młodą kobietę, bardzo podobną zarówno do swojej mamy, jak i do taty.

ZOBACZ: Oliwia Bieniuk. Czy 14-letnia piękność nie przypomina Ani Przybylskiej?

Okazuje się, że Oliwia Bieniuk właśnie... została modelką! Córka Przybylskiej i Bieniuka wystąpiła w swojej pierwszej kampanii reklamowej. Oliwia promuje nową kolekcję ubrań polskiej marki Reserved. Na zdjęciach z kampanii linii Reserved Kids córka Ani Przybylskiej jest uśmiechnięta, naturalna, energetyczna. Pozuje w typowych zestawach, jakie noszą dzisiejsze nastolatki. Widać, ze jest sobą.

ZOBACZ TAKŻE: Tak dziś wyglądają dzieci Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka [ZDJĘCIA]

Przypomnijmy, że zmarła w 2012 roku Anna Przybylska była twarzą dwóch marek. Promowała kosmetyki do makijażu marki Astor oraz produkty do włosów z linii Garnier. Czy Oliwia pójdzie w ślady mamy?

Zobaczcie w naszej GALERII Oliwię Bieniuk w kampanii marki RESERVED>>