Oliwia Bieniuk coraz śmielej wkracza do świata polskiego show-biznesu. Jej profil na Instagramie obserwuje już niemal 160 tysięcy użytkowników, dzięki czemu otrzymuje coraz ciekawsze propozycje współprac. Niedawno została ambasadorką popularnej marki damskich torebek, a teraz pochwaliła się także udziałem w sporym projekcie filmowym. Niespełna osiemnastoletnia córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka znalazła się w obsadzie nowej produkcji Reżysera Życia, czyli Daniela Rusina.

Oliwia Bieniuk w nowym filmie Reżysera Życia

- Z aniołkami reżysera pozdrawiamy z planu nowego filmu. Trudny temat, aż 15 scen jednego dnia, szybkie tempo od 9 do 20, ale dziewczyny poradziły sobie świetne. Intuicja mnie nie zawiodła, by właśnie je zaprosić do projektu. Dziś też wyczerpujący dzień, trzymajcie kciuki. Zgadniecie o czym będzie film? - napisał Reżyser Życia pod zdjęciem z gwiazdami swojego nowego filmu.

Poza Oliwią Bieniuk w najnowszej produkcji Rusina wystąpią także popularne blogerki i influencerki: Ola Nowak, Weronika Sowa (Wersow), Lena Kociszewska (Lena Moonlight) i Agata Fąk (Fagata), a także znany i ceniony aktor filmowy i serialowy Andrzej Grabowski.

Kim jest Reżyser Życia?

Reżyser Życia to niezwykle popularny twórca internetowy, którego kanał na YouTube subskrybuje ponad milion użytkowników serwisu. Znany jest z krótkometrażowych filmów, poruszających ważne tematy i problemy młodych ludzi. W ostatnim czasie Daniel Rusin zmierzył się z falą ostrej krytyki. Wielu internautom nie spodobał się m.in. wydźwięk jego filmu na temat aborcji.

Myślicie, że Oliwia Bieniuk zostanie w przyszłości aktorką, tak jak jej zmarła matka?

ZOBACZ TEŻ: Oliwia Bieniuk wyjaśnia, co ją łączy z pasierbem Natalii Siwiec: "Mamy się ku sobie, ale..."