Oliwia Bieniuk, córka zmarłej przed sześcioma laty aktorki Anny Przybylskiej oraz byłego zawodnika reprezentacji Polski Jarosława Bieniuka, dokładnie 18 października 2020 roku kończy 18 lat. Dziewczyna na Instagramie pochwaliła się prezentem, jaki podarowała jej najbliższa rodzina, natomiast w rozmowie z jednym z serwisów plotkarskich zdradziła swoje plany na ten wyjątkowy niedzielny dzień.

Oliwia Bieniuk skończyła 18 lat

Urodzinowy poranek rozpoczął się dla solenizantki bardzo przyjemnie, ponieważ tuż po przebudzeniu czekał na nią bukiet czerwonych róż. Wiele jednak wskazuje na to, że na resztę prezentów będzie musiała poczekać, ponieważ jak stwierdziła w rozmowie z serwisem Plotek.pl nie planuje na razie organizować hucznej imprezy ze względu na obecną sytuacje epidemiologiczną w kraju. 

Oliwia oznajmiła również, że swoje urodziny, które wypadają w niedzielę, spędzi "w domu pod kocem".

- Będę świętować w domu z moimi najbliższymi, czyli z rodzinką - dodaje.

Według doniesień magazynu "Na żywo", początkująca aktorka z okazji 18. urodzin otrzyma także prezent, który pozostawiła dla niej mama. Anna Przybylska wiedząc o aktorskim talencie córki postanowiła przed śmiercią zabezpieczyć ją finansowo i zaczęła odkładać dla Oliwii pieniądze. Zgromadzonymi funduszami opiekowała się dotychczas babcia młodej gwiazdy, czyli pani Krystyna, która ma przekazać wnuczce sporą sumę w dniu osiągnięcia przez nią pełnoletności. 

Na razie nikt z otoczenia ani Anny Przybylskiej, ani Jarosława Bieniuka nie potwierdził tych medialnych doniesień.

SPRAWDŹ: Oliwia Bieniuk wspomina Annę Przybylską w 6. rocznicę śmierci. Pokazała nieznane zdjęcie zmarłej mamy