Oliwia Bieniuk jest zakochana. 18-letnia córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka pochwaliła się romantycznym zdjęciem ze swoim chłopakiem z okazji osiągnięcia pełnoletności. Najpierw na jej Instagramie pojawił się imponujących rozmiarów bukietu czerwonych róż, a w końcu i fotografia, na której całuje się z ukochanym. Chociaż dziewczyna dosyć szybko usunęła czułe zdjęcie z profilu, mediom udało się ustalić, kim jest tajemniczy blondyn.

Oliwia Bieniuk ma chłopaka. Kim jest Michał Krasodomski?

Chłopak Oliwii Bieniuk to Michał Krasodomski, którego uroda z powodzeniem podbija świat modelingu. Długowłosy blondyn znajduje się pod opieką warszawskiej agencji modelek i modeli Chilli Models i pracuje z międzynarodowymi markami. Ale to nie wszystko. Pochodzący z Gdyni Krasodomski, odnosi również sukcesy w żeglarstwie.

Michał to uczeń Zespołu Szkół Sportowych w Gdyni. Każdą wolną chwilę poświęca na treningi - jeździ na rowerze szosowym kilka razy w tygodniu, nawet po 100 km. Tym samym ćwiczy kondycję i wytrzymałość. Na swoim koncie ma m.in. złoty medal na mistrzostwach Europy w żeglarstwie do lat 17, brązowy medal na mistrzostwach świata do lat 17, srebro na mistrzostwach Europy do 21 lat, czy 5. miejsce na mistrzostwach Europy seniorów.

Obecnie przygotowuje się do do Mistrzostw Świata w Teksasie, a za kilka lat również do Igrzysk Olimpijskich.

Zdjęcia Oliwii Bieniuk z chłopakiem obejrzycie w naszej galerii.