Oliwia Bieniuk, córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka, skończyła 15 lat. Dziewczynka urodę ma w genach - w końcu jej mama była jedną z najpiękniejszych Polek, a tata jest bardzo przystojnym mężczyzną. Wiele osób twierdzi, że Oliwia jest lustrzanym odbiciem Przybylskiej, ale w rzeczywistości jest ona chyba bardziej podobna do Bieniuka. Jedno jest jednak pewne: Oliwia Bieniuk to prawdziwa piękność! Nic dziwnego, że już zadebiutowała jako modelka. Na razie nie kontynuuje jednak kariery w tej branży, wbrew plotkom nie zagra też swojej mamy w filmie biograficznym o Przybylskiej. Być może kiedyś zostanie aktorką, ale na decyzję ma jeszcze trochę czasu - w końcu dopiero co skończyła 15 lat! Przypomnijmy, że już jako malutka dziewczynka Oliwia występowała z rodzicami w sesjach zdjęciowych. Jedna z nich, sfotografowana w Turcji, pojawiła się w "Gali". Zobacz w naszej GALERII, jak zmieniła się Oliwia Bieniuk od małej uroczej dziewczynki do przepięknej nastolatki!

ZOBACZ: FILM O ANNIE PRZYBYLSKIEJ NIE POWSTANIE? Rodzina ma wielkie zastrzeżenia!

Jarosław Bieniuk już rano złożył Oliwii życzenia z okazji 15. urodzin. Czego życzył swojej córce? Treść zamieszczamy poniżej:

Córcia życie jest jak rollercoaster...Trzymaj się mocno, obiecuję, że będę zawsze obok. Sto lat z okazji 15 Urodzin!

 

Córcia życie jest jak rollercoaster...Trzymaj się mocno obiecuje że będę zawsze obok Sto lat z okazji 15 Urodzin

Post udostępniony przez Jaroslaw Bieniuk (@jaretpalmer) 18 Paź, 2017 o 3:08 PDT

 

Oliwia Bieniuk urodziła się 18 października 2002 roku, jako pierwsze dziecko modelki i aktorki Anny Przybylskiej oraz piłkarza Jarosława Bieniuka. Później Przybylska urodziła także dwóch synów - Szymona (2006) i Jasia (2011). Oliwia razem z rodzicami i rodzeństwem wystąpiła w sesjach zdjęciowych dla kilku magazynów, w tym w sesji dla "Gali". Córka Przybylskiej i Bieniuka zadebiutowała jako modelka w sesji promującej kolekcję Reserved Kids.