Oliwia Bieniuk, córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka, skończyła 16 lat. Dziewczynka urodę ma w genach - w końcu jej mama była jedną z najpiękniejszych Polek, a tata jest bardzo przystojnym mężczyzną. Wiele osób twierdzi, że Oliwia jest lustrzanym odbiciem Przybylskiej, ale w rzeczywistości jest ona chyba bardziej podobna do Bieniuka. Jedno jest jednak pewne: Oliwia Bieniuk to prawdziwa piękność! Nic dziwnego, że już zadebiutowała jako modelka. Przypomnijmy, że już jako malutka dziewczynka Oliwia występowała z rodzicami w sesjach zdjęciowych. Jedna z nich, sfotografowana w Turcji, pojawiła się w "Gali". Zobacz w naszej GALERII, jak zmieniła się Oliwia Bieniuk od małej uroczej dziewczynki do przepięknej nastolatki!

Oliwia Bieniuk: urodziny

Jarosław Bieniuk już rano złożył Oliwii życzenia z okazji 16. urodzin. Czego życzył swojej córce? Treść zamieszczamy poniżej:

"16 lat tak szybko minęło! Wiem jak bardzo chcesz być dorosła, ale dla mnie będziesz zawsze taka jak na tych zdjęciach. Zdrowia i Spełnienia Marzeń córcia!"

Oliwia Bieniuk urodziła się 18 października 2002 roku, jako pierwsze dziecko modelki i aktorki Anny Przybylskiej oraz piłkarza Jarosława Bieniuka. Później Przybylska urodziła także dwóch synów - Szymona (2006) i Jasia (2011). Oliwia razem z rodzicami i rodzeństwem wystąpiła w sesjach zdjęciowych dla kilku magazynów, w tym w sesji dla "Gali". Córka Przybylskiej i Bieniuka zadebiutowała jako modelka w sesji promującej kolekcję Reserved Kids.