Oliwia Bieniuk to jedna z najpopularniejszych nastolatek w Polsce. Profil córki Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka obserwuje na Instagramie już ponad 92 tysiące użytkowników serwisu. Internauci podziwiają nie tylko jej odziedziczoną po sławnych rodzicach ponadprzeciętną urodę, ale także całkiem niezłe jak na jej młody wiek wyczucie stylu. Przeglądając profil szesnastolatki nie jest bowiem trudno zauważyć, że jest ona na bieżąco z najnowszymi trendami. Już kilka dni po zakończeniu roku szkolnego Oliwia pokazała swoje zdjęcie w jednej z najmodniejszych kreacji tego sezonu - różowej sukience. Znamy markę i cenę.

Trendy lato 2019 - różowa sukienka

Różowa sukienka Oliwii Bieniuk pochodzi z nowej kolekcji polskiej marki PLNY LALA. Nastolatka zdecydowała się na model o nazwie "kiss tank very pink mini dress". Sukienka jest dostępna na stronie internetowej marki w rozmiarach od XXS do L. Jej cena to 199 zł.

Do letniej różowej sukienki Oliwia Bieniuk dobrała klasyczną czarną ramoneskę. Trzeba przyznać, że taki zestaw prezentuje się bardzo stylowo i pasuje nie tylko nastolatkom.

SPRAWDŹ TEŻ: 16-letnia Oliwia Bieniuk chwali się nowymi zdjęciami. Internauci: "Cała mama" [FOTO]