Choć trudno w to uwierzyć, dziś mija już 6 lat od śmierci Anny Przybylskiej. Uwielbiana przez miliony Polaków aktorka, znana m.in. z roli Marylki w serialu "Złotopolscy", zmarła 5 października 2014 roku w swojej rodzinnej Gdyni po długiej walce z chorobą nowotworową. Miała zaledwie 35 lat. Pamięć o gwieździe polskiego kina i telewizji jest jednak wciąż żywa. Jak co roku, w dniu kolejnej rocznicy śmierci Anny Przybylskiej, swoimi wspomnieniami na temat aktorki dzielą się za pośrednictwem mediów społecznościowych ludzie mediów i kultury.

Poznaliśmy się dawno dawno temu, gdy grała w serialu "Złotopolscy". Uwodziła wszystkich tym, że nie uwodziła nikogo. Przewracała oczami, a nam przewracały się serca... - napisał na swoim instagramowym profilu Kuba Wojewódzki.

Oliwia Bieniuk wspomina zmarłą mamę

Gdy Ania Przybylska odeszła z tego świata, jej córka Oliwia miała niespełna 12 lat. Nastolatka przez lata nie wypowiadała się publicznie na temat śmierci swojej ukochanej mamy. Po raz pierwszy zrobiła to w tym roku, zamieszczając wzruszający post z okazji Dnia Matki.

Mija kolejny rok bez ciebie mamo i jak co roku od 6 lat nie mogę z tobą świętować tego cudownego dnia. Chciałabym ci dać przepiękny prezent lub po prostu powiedzieć jak bardzo cię kocham i życzyć ci wszystkiego najlepszego. Teraz życzę ci przede wszystkim wiecznego spokoju. Twoja córka Oliwia. Kocham Cię - napisała 26 maja na Instagramie.

Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka dziś ponownie wspomniała o swojej zmarłej mamie. Obchodząca w tym miesiącu osiemnaste urodziny Oliwia Bieniuk z okazji 6. rocznicy śmierci mamy zamieściła w sieci jej nieznane zdjęcie.

- I love you mommy (z ang. Kocham cię mamusiu - przyp. red.) - podpisała fotografię.

Nastolatka zdecydowała się pokazać swoim obserwatorom mamę dokładnie taką, jaką ją zapamiętaliśmy - piękną, ale jednocześnie energiczną, zabawną i z dużym dystansem do samej siebie.

Zobacz wspomniane zdjęcie Anny Przybylskiej oraz najnowsze zdjęcia Oliwii Bieniuk w naszej GALERII.

ZOBACZ TEŻ: Oliwia Bieniuk idzie w ślady matki. Córka Anny Przybylskiej zagrała w filmie kontrowersyjnego reżysera