Oliwia Bieniuk budzi ogromne zainteresowanie internautów. Profil córki zmarłej w 2014 roku aktorki Anny Przybylskiej i byłego piłkarza Jarosława Bieniuka na Instagramie obserwuje już ponad 126 tysięcy użytkowników serwisu. Choć trudno jest w to uwierzyć, Oliwia w tym roku kończy już 18 lat i na naszych oczach z dziewczynki powoli przeistacza się w młodą kobietę. Nic więc dziwnego, że obserwatorzy coraz częściej zadają jej pytania o życie uczuciowe. Szczególnie sporo jest ich o jej relację z Mateuszem Raduszewskim, pasierbem Natalii Siwiec. Czy rzeczywiście coś jest na rzeczy? Odpowiedziała.

Oliwia Bieniuk o relacji z Mateuszem Raduszewskim

- Jesteście parą z Mateuszem? - zapytał Oliwie Bieniuk jeden z internautów.

- Nie, nigdy nie byliśmy razem, znamy się bardzo długo, mamy się ku sobie, ale jesteśmy najlepszymi przyjaciółmi i tak już zostanie - odpowiedziała.

Córka Przybylskiej i Bieniuka wyznała też, że obecnie nie tylko nie jest w związku z Mateuszem, ale też żadnym innym chłopakiem. Obserwatorzy nastolatki są jednak ciekawi nie tylko tego, co łączy ją z synem Mariusza Raduszewskiego, ale także z jego żoną.

Skąd znasz Natalię Siwiec? Jest ona twoją prawdziwą ciocią? - zadał pytanie kolejny fan.

- Nie jest moją prawdziwą ciocią, jest przyjaciółką rodziny. Poznaliśmy się parę lat temu i staramy się utrzymywać stały kontakt - wyznała Oliwia.

Z serii pytań i odpowiedzi na profilu Oliwii Bieniuk dowiedzieliśmy się również, że 17-latka interesuje się zarówno aktorstwem, jak modelingiem.

Myślicie, że córka Przybylskiej pójdzie w ślady swojej sławnej mamy?

ZOBACZ TEŻ: Jarosław Bieniuk odpowiada Latkowskiemu: "Stałem się ofiarą osób przedstawionych w filmie"