Oliwia Bieniuk urodę ma w genach - w końcu jej mama była jedną z najpiękniejszych Polek, a tata jest bardzo przystojnym mężczyzną. Wiele osób twierdzi, że Oliwia jest lustrzanym odbiciem Przybylskiej, ale w rzeczywistości jest ona chyba bardziej podobna do Bieniuka. Po mamie z kolei, odziedziczyła na pewno talent aktorki. 15-latka wystąpiła właśnie w swoim pierwszym krótkometrażowym filmie. To co najbardziej rzuca się w oczy, to fakt, że Oliwia Bieniuk ma głos niemal identyczny, co Anna Przybylska. Oglądając pięciominutowe wideo z jej udziałem, nie mogliśmy się oprzeć wrażeniu, że słyszymy zmarłą w 2014 roku aktorkę.

Oliwia Bieniuk zagrała w filmie

"Film produkcji IX LO w Gdyni - Zespół "The Glimmer Project" pod tytułem "Glimmer" w którym miałam przyjemność wystąpić. Produkcja bierze udział w plebiscycie internautów na najpopularniejszy film IX Przeglądu KFF" - napisała Oliwia na swoim Instagramie.

Oliwia Bieniuk urodziła się 18 października 2002 roku, jako pierwsze dziecko modelki i aktorki Anny Przybylskiej oraz piłkarza Jarosława Bieniuka. Później Przybylska urodziła także dwóch synów - Szymona (13) i Jasia (8). Oliwia razem z rodzicami i rodzeństwem wystąpiła w sesjach zdjęciowych dla kilku magazynów, w tym w sesji dla "Gali". Córka Przybylskiej i Bieniuka zadebiutowała jako modelka w sesji promującej kolekcję Reserved Kids, a później z tatą i braćmi, wystąpiła w reklamie Play. Teraz, zadebiutowała jako aktorka w krótkometrażowym filmie. Jak wypadła?

Film, w którym wystąpiła córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka, obejrzycie poniżej: