Oliwia Bosowska to jedna z najbardziej utalentowanych aktorek młodego pokolenia. 22-latce ogólnokrajową popularność przyniosła rola Darii Lewickiej w serialu paradokumentalnym "Szkoła". W kolejnych latach talent aktorski Oliwki mogliśmy podziwiać w takich produkcjach, jak: "Korona królów', "Pułapka" czy "Kod genetyczny". W ostatnim czasie media obiegła informacja, że młoda gwiazda spotyka się ze znanym polskim aktorem Patrykiem Pniewskim. Wszelkie wątpliwości rozwiał filmik z ich wspólnych wakacji, na którym para nie szczędzi sobie czułości.

SPRAWDŹ: OLIWIA BOSOWSKA I PATRYK PNIEWSKI potwierdzili związek. Aktorska para pokazała swój namiętny pocałunek

Oliwia Bosowska i Patryk Pniewski są parą

- Ten filmik był wystarczającym potwierdzeniem, ale nie czuję potrzeby, żeby to w jakikolwiek sposób komentować. Jedynie mogę zdementować, że to nie jest świeża sprawa. Jesteśmy długo razem, po prostu nie czujemy potrzeby, żeby tym jakoś emanować specjalnie. Chcemy zachować pewne rzeczy dla siebie - zdradziła w rozmowie z naszym redaktorem Bosowska, która dodała również, że wraz z Patrykiem nie czują potrzeby, żeby w swój związek angażować media. 

Całą rozmowę Igora Szulima i Oliwii Bosowskiej znajdziecie na naszym Instagramie (@magazyngala) w zakładce IGTV. Podczas live'a 22-latka opowiedziała także m.in. o tym, jak rozpoczęła się jej przygoda z aktorstwem oraz w jakim show wzięłaby udział.