Roksana Węgiel i Oliwia Górniak - najmłodszy duet tegorocznej edycji - są o krok od zwycięstwa w "Dance Dance Dance 3". I o ile o triumfatorce "The Voice Kids" oraz Eurowizji Junior wiadomo całkiem sporo, to jednak wciąż wielu widzów ciekawi życiorys jej tanecznej partnerki, a prywatnie przyjaciółki. Sprawdź, co wiemy na temat tej utalentowanej nastolatki. 

Kim jest Oliwia Górniak? 

Oliwia Górniak urodziła się w 2004 roku, czyli ma 17 lat. Podobnie jak Roxie Węgiel pochodzi z Jasła (woj. podkarpackie). Na co dzień jest uczennicą liceum ogólnokształcącego, a po godzinach trenuje taniec współczesny. Na swoim koncie ma m.in. udział w XIX Ogólnopolskich Andrzejkowych Spotkaniach Tanecznych, które odbyły się w Jasielskim Domu Kultury, gdzie zdobywała pierwsze umiejętności taneczne. 

Wiele osób zadaje sobie także pytanie, czy młoda tancerka jest spokrewniona z Edytą Górniak. Już pędzimy z odpowiedzią - zbieżność ich nazwisk jest przypadkowa.

Oliwia Górniak: Instagram, TikTok

Jak przystało na przedstawicielkę młodego pokolenia, Oliwia jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej instagramowy profil (@oliwiaxgorniak) obserwuje ponad 20 tys. osób. Natomiast na TikToku (@oliwiaxgorniak), gdzie prezentuje różne układy taneczne, uczestniczkę "Dance Dance Dance" śledzi blisko 40 tys. użytkowników. 

Zdjęcia Oliwii Górniak znajdziecie w naszej GALERII.

SPRAWDŹ: TVP ocenzuruje występ Roxie Węgiel. Chodzi o "ideologię" >>