Poprzedni numer Tygodnika "Wprost" wywołał wiele kontrowersji. Artykuł o znanej dziennikarce, molestowanej przez swojego szefa, spowodował prawdziwą burzę w internecie!

Internauci są w tej kwestii jednogłośni. Takie zachowania nie powinny być praktykowane w jednej z największych stacji telewizyjnych! Kobiety nie tylko są ofiarami mobbingu, ale także ofiarami molestowania seksualnego…

Gwiazdy polskiego show-biznesu, zazwyczaj chętnie komentujące skandale i afery, są tym podejrzanie ciche. Jedynie Omenaa Menhah zabrała głos:

- Jeśli kobieta nie potrafi postawić wyraźnej granicy, to mężczyzna potrafi wyczuć coś takiego. Ja, nawet jeśli w życiu miałam jakieś propozycje, to jasno dawałam do zrozumienia, że praca to jest praca. Zachowanie, kiedy mężczyzna jest nachalny albo wykorzystuje swoją pozycję zawodową, by wykorzystać kobietę, jest to słabe.

Omenaa Mensah od dłuższego czasu prowadzi szkolenia, w których uczy kobiety jak zapobiec molestowaniu w pracy. Czy głos Omeny zachęci inne dziennikarki do przyznania się, że są ofiarami jednego z najpopularniejszych redaktorów w Polsce?

Sprawa niewątpliwie wymaga rozstrzygnięcia. Nikt nie powinien w taki sposób wykorzystywać swoich podwładnych, a zwłaszcza szef jednej z najpopularniejszych stacji telewizyjnych, oglądanych przez miliony Polaków.

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Omenaa Mensah - Pokazała zdjęcia z wakacji!