Omenaa Mensah niedawno przywitała na świecie swoje drugie dziecko. Ciąża i poród prezenterki pogody odbyły się jednak w tajemnicy przed mediami i fanami, a sama zainteresowana poinformowała swoich fanów o wszystkim dopiero po kilku miesiącach od rozwiązania. Wygląda jednak na to, że obecnie Omenaa czuje się już o wiele swobodniej w dzieleniu się swoim życiem prywatnym w internecie. W ostatnich dniach gwiazda TVN na bieżąco zdaje obszerną relację ze swoich egzotycznych wakacji z ukochanym. Dzięki najnowszym zdjęciom wiemy już, kim jest partner Omeny Mensah, z którym pogodynka spędza romantyczne chwile na Jamajce.

ZOBACZ: OMENAA MENSAH pokazała pierwsze zdjęcie swojego synka! To sama słodycz!

Omenaa Mensah pokazała partnera

Omenaa Mensah to kolejna gwiazda, która przekonała się, że przed internautami nic się nie ukryje. Fani gwiazdy od razu rozpoznali mężczyznę wygrzewającego się u boku pięknej prezenterki. Zdaniem wielu ludzi obserwujących profil Omeny jest to najprawdopodobniej Rafał Brzoska. 41-letni przedsiębiorca i ekonomista zasłynął w świecie biznesu jako założyciel firmy InPost i organizator ogólnopolskiej sieci samoobsługowych paczkomatów.

Myślicie, że to właśnie on jest ojcem drugiego dziecka Omeny Mensah? Zdjęcia z wakacji pogodynki z jej nowym partnerem możecie obejrzeć w naszej GALERII >>>