Open’er Festival 2018 trwa od środy, 4 lipca 2018. Open’er Festival to od kilku lat najpopularniejszy i jeden z największych festiwali muzycznych w Polsce. Kto wystąpi w tym roku na OF 2018? W tym roku w ramach festiwalu na scenie w Babich Dołach pojawią się m.in. Gorillaz, Depeche Mode, Massive Attack, Migos, Arctic Monkeys, Nick Cave & The Bad Seeds, Taconafide, Dawid Podsiadło, Years & Years oraz Alma. Open'er Festival 2018 to jednak nie tylko muzyka, ale także kultura, sztuka, moda i kluby dyskusyjna, które składają się na panującą na nim atmosferę. Dla festiwalowiczów nie mniej ważna od gwiazd muzyki jest także sama pogoda, która determinuje to, w co należy się ubrać na kolejne dni festiwalu. Jaka będzie zatem w tym roku pogoda na Opener Festival 2018?

Open'er Festival 2018: pogoda. Jaka będzie?

Wszyscy, którzy wybierają się na Open’er Festival 2018 liczą, że pogoda będzie sprzyjała beztroskiej zabawie, czytaj: słoneczna, bezwietrzna i bezdeszczowa. Czy jednak faktycznie mogą liczyć na takie warunki atmosferyczne? Na szczęście wszystko wskazuje na to, że festiwalowicze będą zadowoleni z warunków meteorologicznych. Pogoda na Open'er Festival 2018 przedstawia się całkiem obiecująco. Temperatura na cztery dni Open'er Festival 2018 będzie wynosić średnio ok. 23 stopnie w ciągu dnia. W środę możemy się spodziewać 25 stopni, czwartek  - 23 stopnie, piątek  - 23 stopnie, w sobotę zaś - 22 stopnie. Nieco inaczej prezentuje się zaś prognoza temperatur w nocy. Te każdego festiwalowego dnia mają wahać się między 14 a 16 stopni. Dni festiwalowe mają być na szczęście znacznie cieplejsze niż te, których przyszło nam doświadczać ostatnio. W czwartek na niebie ma się pojawić słońce, w piątek i sobotę ma być w przeważającej mierze słonecznie lub częściowo słonecznie. Na Babich Dołach ma też wystąpić delikatny, nadmorski wiatr. Nie powinien on jednak przeszkodzić gościom Open’er Festival 2018 w dobrej zabawie.

Open'er Festival 2018: data. Kiedy się odbędzie?

Open'er Festival 2018 odbywa się w tym roku się w terminie 4 - 7 lipca 2018 roku na Lotnisku w Babich Dołach. Gdyński festiwal słynie ze świetnej organizacji i programu z topowymi artystami. Kogo zatem możemy się spodziewać w tym roku na scenie Open'er Festival 2018?

Open'er Festival 2018: line-up. Kto wystąpi?

Na festiwalowej scenie występują najgorętsze nazwiska sezonu, a w poprzednich latach fani muzyki mogli zobaczyć koncerty takich gwiazd jak Drake, Rihanna, Blur, Sex Pistols, Faith No More, Radiohead, Jay Z, Coldplay, Prince, Kendrick Lamar czy Kings of Leon. W tym roku na Open'er Festival usłyszymy zaś m.in. Gorillaz, Depeche Mode, Massive Attack, Migos, Arctic Monkeys, Nick Cave & The Bad Seeds, Taconafide, Dawid Podsiadło, Years & Years oraz Alma. To naprawdę imponujący line-up!

Wybieracie się na tegoroczny Open’er Festival?