MATERIAŁ PARTNERA

Naszą misją jest zapewnienie najwyższej satysfakcji Klientów, którą realizujemy, zdobywając pozycję najchętniej wybieranego operatora telekomunikacyjnego, wspieranego przez  najnowocześniejsze technologie.


Nasze starania i wysiłki sprawiły, że osiągnęliśmy pozycję lidera wśród dostawców usług telekomunikacyjnych, multimedialnych oraz rozrywkowych! Wyniki drugiego kwartału 2016 roku potwierdzają, że to nasze karty SIM zostały wybrane przez największą liczbę  Klientów – aż 16 696 000. Jest to ponad milion osób więcej niż rok wcześniej!

To dzięki waszemu zaufaniu i decyzji o wybraniu nas, możemy o sobie powiedzieć, że jesteśmy siecią nr 1. Jest to dla nas niezwykle ważne i stanowi wielki powód do dumy oraz najlepszą i najważniejszą nagrodę za naszą pracę.

Wiemy, że pierwszego miejsca nie otrzymuje się raz na zawsze, więc nie zamierzamy osiąść na laurach. Takie wyróżnienie motywuje nas do jeszcze większej pracy, która pozwoli nam sukcesywnie zwiększać dystans do naszej konkurencji i w kolejnych miesiącach również pozostać na czele listy operatorów telekomunikacyjnych. Zrobimy wszystko, aby utrzymać zaufanie naszych Klientów i utwierdzić ich w przekonaniu, że podjęli słuszną decyzję wybierając naszą sieć.

Dziękujemy, że jesteście z nami!